Pracujemy na lepszą przyszłość.

Twoją przyszłość.

Nasza historia

Firma Puls Finance została założona w celu oferowania naszym klientom najlepszych produktów bankowych. Oferujemy naszą obsługę w miłym i bardzo profesjonalnym środowisku. 

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb finansowych naszych klientów w możliwie najwygodniejszy sposób. Dlatego mamy wiele możliwości, aby Ci służyć. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych bankowców z wieloletnim stażem pracy.

Paulina Kaczorowska

Dyrektor Placówki

Nasze usługi

Pożyczki gotówkowe

Pożyczki konsolidacyjne

Kredyty hipoteczne

Inwestycje

Ubezpieczenia

Konta

Karty

Oszczędności

Pożyczka gotówkowa

Kto nigdy nie znalazł się w trudnej sytuacji finansowej? W pewnym momencie zdarza się to każdemu z nas. Jeśli potrzebujesz pożyczki krótko lub długoterminowej, służymy pomocą.

0 zł prowizji
pieniądze na koncie nawet w jeden dzień
do 255 550 zł rozłożonych nawet na 24 raty

RACHUNKI

Brakuje Ci gotówki ? W wielu przypadkach pożyczka ratalna z Power Finance może być tańsza niż opłata za spóźnioną opłatę lub opłatę za debet. Możemy Ci zapewnić potrzebną gotówkę SZYBKO!


ZDROWIE

Jeśli doświadczyłeś komplikacji zdrowotnych, nie musisz się denerwować. Możemy pomóc Ci stanąć na nogi, szybko dostarczając gotówkę, bez mnóstwa papierkowej roboty i bez długiego procesu kredytowania.

SAMOCHÓD

Jeśli Twój samochód nieoczekiwanie wymaga naprawy, a Ty już masz problemy z wiązaniem końca z końcem, może to pogorszyć złą sytuację. Nie stresuj się! Zdobądź niezbędną gotówkę, aby szybko dokonać napraw.

PODRÓŻE

Jeśli wkrótce planujesz wyjazd, przyjdź i zdobądź szybką gotówkę, abyś mógł podróżować. Nikt nie chce się martwić, że będzie poza domem i nie będzie miał dodatkowych pieniędzy na nagłe wypadki lub zakupy.

Pożyczka konsolidacyjna

Kto nigdy nie znalazł się w trudnej sytuacji finansowej? W pewnym momencie zdarza się to każdemu z nas. Jeśli potrzebujesz pożyczki krótko lub długoterminowej, służymy pomocą.

0 zł prowizji
pieniądze na koncie nawet w jeden dzień
do 255 550 zł rozłożonych nawet na 24 raty

4 kroki do pożyczki

Rozmowa telefoniczna

Wizyta
w placówce

Formalności po naszej stronie

Gotówka na
Twoim koncie

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z pożyczki?

Każdy, kto ma ukończone 18 lat i posiada zdolność kredytową. Pożyczka jest dostępna zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów.

O jaką kwotę mogę wnioskować?

Możesz otrzymać kwotę w wysokości od 1500 zł do maksymalnie 255 550 zł.

Czym jest całkowity koszt pożyczki?

Całkowity koszt to wszystkie opłaty, jakie ponosisz w związku z umową o pożyczkę, np. prowizja, odsetki, opłata za ubezpieczenie (jeśli chcesz z niego skorzystać). Wysokość opłat zależy m.in. od kwoty pożyczki i liczby jej rat.

Jakiego rodzaju źródło dochodów pozwala na skorzystanie z propozycji?

Akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodów, w tym również umowę o pracę, umowy cywilnoprawne (tzn. umowę zlecenie i umowę o dzieło) oraz dochody pochodzące z prowadzenia działalności gospodarczej.

Co wpływa na zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa określa szansę na spłacenie kredytu. W związku z tym pod uwagę są brane m.in. dochody, miesięczne koszty utrzymania, obecne zadłużenie (np. spłacane kredyty), wiek, stan cywilny, wykształcenie, staż pracy, czy też wykonywany zawód.

Czy mogę zawiesić lub wydłużyć spłatę pożyczki?

Tak, możesz zawiesić lub wydłużyć spłatę pożyczki w serwisie internetowym iPKO lub w oddziale.

Jeśli zawieszasz spłatę, to przesuwasz datę spłaty rat, ale nie wydłużasz okresu spłaty pożyczki. Zawieszenie może dotyczyć tylko kapitału raty albo kapitału i odsetek. Jeśli zdecydujesz się zawiesić spłatę odsetek, to po zawieszeniu rozłożymy je równomiernie na wszystkie raty kapitałowo-odsetkowe.


Jeśli wydłużysz spłatę pożyczki, wtedy Twoje raty mogą być niższe.

Jak wypłacana jest pożyczka?

Pieniądze przelejemy na konto, które już u nas posiadasz lub na wskazany przez Ciebie (w trakcie składania wniosku) rachunek.

Nasi klienci o nas

Skontaktuj się z nami!

Adres:

ul. Artylerzystów 13A

88-190 Barcin

Polska

Kontakt:

tel: +48 728 061 061

e-mail: biuro@pfinance.pl


Copyright @ Puls Finance Sp. z o. o.

ul. Artylerzystów 13a

88-190 Barcin

NIP: 5621816255

REGON: 521425510